NEXTDATA Bilişim Çözümleri

Server çözümleri, felaket kurtarma ve güvenlik çözümleri
Daha fazla bilgi

Hakkımızda

NEXTDATA, Kalite Politikaları çerçevesinde özellikle kamu ve üniversite sektöründe yoğunlaşmış çalışmalarını sürdürmektedir.  Giderek büyüyen iş hacmi ve yapılanmasıyla Ankara’da faaliyet gösteren sistem entegratörlerinden NEXTDATA, sektörel işbölümü ile ayrılmış satış grupları, geniş ve uzmanlaşmış presales ekibi, satınalma ve proje grupları, idari ve sektörün Türkiye çapında örnek projelerine imzasını atmış teknik destek ekiplerinden oluşmaktadır.

Hakkımızda

Çözümlerimiz

Sunucu Çözümleri

Başlangıç seviyesinden, en yüksek kapasite ve performans sağlayan sunucu ailelerine kadar, satış öncesi, satış ve satış sonrası hizmetlerinin tümünü sağlamaktadır.

İncele

Güvenlik Çözümleri

NEXTDATA müşterilerine, IP ve analog tabanlı izleme sistemleri ve bunların ilişkilendirilmesi ile her türlü sistem oluşumunu sorunsuz bir şekilde sağlayan kamera sistemlerini içeren tam güvenlik çözümleri sunmaktadır

İncele

Aktif Cihazlar

Aktif ağ cihazları kurulum ve ağ tasarımı konusundaki uzman personeli ile, hem ülke geneline yayılmış uzak alan ağ projeleri, hem de tek lokasyondaki birçok büyük yerel ağ projesini başarıyla gerçekleştirmiştir.

İncele

7*24 Yerinde Destek

Yardım Masası, çağrı bazlı yürütülen/yönetilen tüm BT operasyonlarına /hizmetlerine ilişkin çağrı alma, açma/kaydetme, belirli sınırlar dahilinde çözüm getirme, yönlendirme, izleme, ölçümleme, raporlama ve kapatma işlemlerinin gerçekleştirildiği sistem ve bu sistem üzerinden verilen hizmettir.

İncele

Sanallaştırma Çözümleri

Son yıllarda gündeme gelen sunucu ve masaüstü sanallaştırma teknolojilerinde sektörün tecrübe ve bilgi dağarcığı en fazla firmalarının başında gelmektedir.

İncele

Veri Depolama

Kurumların her türlü veri depolama ihtiyacına yönelik, esnek, ölçeklenebilir, yüksek güvenilirlikli, performans ve çoklu platform desteği sağlayan, geniş bir ürün yelpazesi ve doğru çözümleri sunmaktadır.

İncele